4 Aralık 2007 Salı

Siyah Süt'ü bitirmek üzereyim...Bu akşam bitirceğim hatta biliyorum..Alıp götürdü beni.. çarçabuk okumalıyım bitirmeliyim hissine kapılıverdim.Gecenin en sewdiğim yanı da kendimden birşeyler bulduğum bir yazarın oynadığı kelimelerin arasında kaybolmak bir labirentin ışıklı ve görkemli yollarında gezenir gibi...

Bu aralar pek bişi yaptığım yok habire ilanları okuyup beğendiklerime başvuruyorumm.Bu süreç ne kadar devam eder bilmiyorum..İçimden yazmak gelse de içimdeki kötü periler engelliyo sanki beni..hayır şimdi değill , dur bekle ,daha iyisi olucak.. muhtemel ki o daha iyisi hiç bir zaman olmuyor söylenmemiş kelimeler kurulmamış cümleler olarak kainatın bir yerlerine bir daha bulunmamak üzere saklanıyolar..Bir gün çıkarlar mı acaba blog?

Ben bu soruyu sorarken kendimee sanki su yüzüne çıkmayı bekleyen milyonlarca küçük soru cadısı ellerindeki değneklerle üzerime üzerime geliyor "çıkar artık şu esin perilerini içinden !" diye iyi de nasıl? bilmiyorum ki durmadan soruyorum ..sadece soruyorum daha ne kadar bekleyeceğim bir şeylerin yoluna oturması ,üzerinden sular geçmesi için?

Biliyorum pişmem gerek daha..hamım daha olmadım biliyorum.. bu yüzden bekliyorum.. geçmesini bekliyorum...

1 yorum:

beyazmavi dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.